Поліцейські Бахмута розшукують зловмисників, які ошукали двох місцевих мешканців

01.02.2020


У першому випадку жінка за вказівками незнайомця, який представився працівником банку, намагалась розблокувати доступ до свого рахунку. У другому – бахмутчанка втратила гроші при спробі купити товар через Всесвітню мережу.

До поліції Бахмута звернулась 36-річна мешканка Бахмутського району, яка повідомила, що її ошукали. Жінка розповіла, що зателефонував незнайомець і назвався працівником банку. Співрозмовник повідомив, що її рахунок заблокований і для відновлення доступу до нього треба виконати певні операції. Жінка слухняно діяла за вказівками незнайомці і в результаті втратила 10500 гривень.

Потрапила у шахрайську пастку ще одна жителька Бахмута, втративши майже 6 тисяч гривень. Знайшовши в інтернеті оголошення про продаж необхідного товару, що якнайкраще відповідало її бажанням, 34-річна жінка зателефонувала за вказаним номером, узгодила деталі  заказу та оплатила товар. Строк доставки сплинув, а замовлення бахмутчанка так і не отримала, а всі спроби зв’язатись з продавцем виявились марними. Жінка зрозуміла, що потрапила в пастку шахраїв та звернулася до поліції.

В поліції за обома фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють особи аферистів.

Поліція знову закликає громадян до обачності та розумної обережності під час спілкування з невідомими телефонними  співрозмовниками. За жодних обставин не повідомляйте незнайомцям інформацію, що дає доступ до ваших банківських рахунків. А купляючи товар через Всесвітню мережу, звертайтеся до перевірених інтернет-магазинів, й тим більш уникайте попередньої оплати за свою покупку. Передати  продавцю гроші варто лише з рук в руки і тільки тоді, коли ви оглянули товар і впевнились у його справності.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції