Випускники Бахмута дізнались про роботу поліцейських

01.02.2020


Поліцейські Бахмута та курсанти ХНУВС в межах профорієнтаційної роботи щодо вступу до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами відвідали учнів 10-11 класів ЗОШ № 12 та 24.

У своєму виступи співробітники сектору кадрового забезпечення розповіли про особливості та переваги роботи поліцейських. Увагу дітей акцентували на необхідності визначення своєї майбутньої професії та початку підготовки до вступу у вищий учбовий заклад.

Випускникі дізнались про всі відомчі вищі учбові заклади системи МВС, що готують висококваліфікованих молодих фахівців, про можливості подальшого працевлаштування випускників.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ відповіли на всі запитання щодо свого навчання, різних факультетів та спеціальностей свого закладу.

Нагадуємо, що наразі поліція Бахмута проводить первинну реєстрацію абітурієнтів. Приймання документів на вступ почалось з січня 2020 року.

Більш детальну інформацію можна одержати на сайті osvita.np.gov.ua та у кадровому підрозділі Бахмутського відділу поліції за адресою:м. Бахмут, вул. Садова, 149.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції