Правоохоронці Бахмута разом із курсантами освітніх закладів системи МВС зустрілись із старшокласниками

31.01.2020


Співробітники кадрового забезпечення Бахмутського відділу поліції та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ завітали в гості до старшокласників с. Опитне та с. Іванівське аби познайомити школярів з роботою поліцейських та розповісти їм про курсантське життя.

Так, на початку зустрічі «гості в погонах» розповіли учням, які підрозділи та сектори існують в поліції та які функції вони виконують. Правоохоронці пояснили чим займаються слідчі, розшукові, інспектори ювенальної превенції, дільничні інспектори та поліцейські, які входять до сектору реагування патрульної поліції. Школярам було цікаво послухати про робочі будні поліцейських, тому вони ставили гостям багато запитань.

Потім до бесіди приєднались курсанти юридичних вишів. Вони розповіли підліткам про деякі особливості при вступі до університету, а також про сам процес навчання.

«Тим, хто вирішив поповнити ряди правоохоронців, потрібно лише подати заявку до поліції, а інспектори відділів кадрів сформують для Вас необхідний пакет документів. Всі випускники вищих навчальних закладів МВС отримують звання лейтенанта, після чого стовідсотково забезпечуються робочими місцями та заробітною платою відповідно до розміру посадового окладу»,- зазначила старша інспекторка сектору кадрового забезпечення Бахмутського відділу поліції Вікторія Шелудько.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції