Проєкт «Поліцейський офіцер громади» планують запровадити в містах обласного значення - Ігор Клименко

31.01.2020


Очільник відомства зазначив, що одним із найуспішніших проєктів минулого року став «Поліцейський офіцер громади», який реалізується у співпраці з міжнародними партнерами.

Проєкт запроваджено в семи областях держави та охоплює 206 об’єднаних територіальних громад, де проживає 1,7 мільйона осіб. Наразі вже працює 251 поліцейський офіцер громади.

Він додав, що саме поліцейський офіцер громади є найважливішим елементом поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами.

«Представники місцевої влади зацікавленні в наданні якісних поліцейських послуг та створенні безпечного середовища. Це стосується не лише сіл, селищ і невеликих міст. Зокрема нещодавно до мене звернувся мер одного з міст обласного значення та запропонував допомогу у відкритті поліцейської станції. Відтак заплановано збільшення кількості офіцерів громади та запровадження проєкт «Поліцейський офіцер громади» в містах обласного значення»,- наголосив Ігор Клименко.

Водночас Голова Нацполіції зазначив, що ще одним проєктом, який успішно розширив свою діяльність минулого року, – є запуск у 37 містах України мобільних груп реагування на факти домашнього насильства.

Так, упродовж 2019 року поліцейські зареєстрували 142 тисячі заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства. З них понад 2 тисячі надійшло від дітей.

Загалом поліцейські впродовж минулого року склали 107 тис. адміністративних протоколів та розслідували понад 2 тис. злочинів, скоєних у сімейному середовищі. Нині на обліку перебувають понад 70 тисяч сімейних кривдників.

«Враховуючи ефективність роботи вказаних мобільних груп, плануємо в подальшому розгорнути їх діяльність у щонайменше 50 містах держави»,- повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко.

Нагадаємо, Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що підготовка поліцейських для роботи в територіальних громадах є одним із пріоритетів поліції превенції.

Також раніше повідомлялося, що за півроку поліцейські винесли 9 тисяч термінових заборонних приписів за фактами домашнього насильства.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції