Поліцейські спрямували до суду обвинувальний акт відносно іноземця, який відправляв українок до Швейцарії для сексуальної експлуатації

30.01.2020


Закінчено досудове розслідування відносно громадянина Туреччини, який є організатором міжнародного каналу торгівлі людьми. Наразі фігурант перебуває під вартою в слідчому ізоляторі Маріуполя. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року під час профілактичних заходів «Мігрант» поліцейські затримали в Маріуполі зловмисника, який відправляв жінок для надання інтимних послуг закордон, до Швейцарії. Громадянин Туреччини вербував дівчат за допомогою месенджерів.

Спецоперацію провели поліцейські управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, разом із детективами слідчого управління, бійцями роти поліції спецпризначення та прикордонниками під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Іноземцю інкримінували ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми). Наразі досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження з обвинувальним актом спрямовано до суду.

Чоловіку було обрано запобіжний захід у вигляді арешту. Обвинувачений чекатиме на вирок суду в СІЗО.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції