Поліцейські Бахмута притягують до кримінальної відповідальності жінку за збут наркотиків

30.01.2020


Минулого тижня правоохоронці викрили місцеву мешканку, яка намагалася передати наркотики до слідчого ізолятора. Зловмисниці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Як повідомив начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний, 39-річна жінка принесла посилку своєму приятелю, ув’язненому до слідчого ізолятора. При проведенні огляду продуктової передачі співробітниками поліції було виявлено ретельно замасковані наркотики в пачці з сигаретами. Правопорушниця зізналася, що принесла наркотичний засіб до режимного закладу з метою передачі його своєму засудженому товаришу за певну винагороду.

Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури жінці було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального порушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції