Ювенальні поліцейські Торецька прийняли участь в дуже потужному заході присвяченому пам’яті історичної події України

30.01.2020


29 січня 2020 року в Україні відзначається 102-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Учні навчального закладу розповіли присутнім та гостям заходу про те, що бій під Крутами є епізодом радянсько-української війни, яка розпочалася наприкінці грудня 1917 року. Із проголошенням 12 грудня 1917 року у Харкові Української Радянської Республіки.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 біля залізничної станції Крути (між Бахмачем та Ніжином). Українські сили під командуванням сотника Аверкія Гончаренка нараховували близько 1000 осіб та складалися з старшин та курсантів старших курсів 1-ої Київської військової школи ім. Б. Хмельницького, що мали бойовий досвід набутий на фронтах Першої світової війни, 115–130 осіб першої сотні Студентського куреня та були озброєні 16 кулеметами та залізничною платформою з гарматою. До них приєдналися добровольці з Вільного козацтва («Курінь смерті»)
Також школярі зазначили, що бій під Крутами став боєм за майбутнє України.

Наприкінці заходу, присутні вшанували пам’ять загиблих у бою, хвилиною мовчання.
Дякуємо організаторам за запрошення на захід. Дуже приємно бачити, що в сучасному світі, в прифронтовому місті дітей навчають патріотизму та не забувати свою історію, історію своєї країни, історію своїх нащадків - Героїв України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції