Поліцейські Костянтинівки обговорили з рятувальниками питання безпеки дорожнього руху

30.01.2020


Метою даного заходу стало попередження дорожньо-транспортних пригод і травматизму за участю працівників Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Донецькій області, а також дотримання правил дорожнього руху, як у службовий, так і у позаслужбовий час.

29 січня, у приміщенні пожежно-рятувальної частини відбулась зустріч рятувальників та працівників сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції з питання безпеки дорожнього руху.

Враховуючи те, що саме від цих людей залежить, як швидко вони дістануться місця події де чекають на їх допомогу, завжди слід пам’ятати про безпеку на дорогах та дотримуватись її.

Правоохоронці розповіли присутнім про деякі зміни в Законодавстві, неприпустимість порушення Правил дорожнього руху на службовому та особистому автотранспорті, заборони керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Крім того співробітники поліції привернули увагу рятувальників до проблеми аварійності на дорогах та зауважили на важливості дотриманні правил безпеки дорожнього руху.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції