Ярослав Меженний звітував перед громадою Бахмута

29.01.2020


Звіт про роботу відділу поліції та виконання програми «Правопорядок» відбувся на сесії міської ради. За результатами доповіді депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції.  

Спочатку т.в.о. начальника відділу довів загально-кримінальну ситуацію по Бахмуту. Так, наприклад в минулому році працівниками поліції було розкрито 3 умисних вбивств, розкрито всі злочини з спричинення тяжких тілесних ушкоджень, їх було скоєно в минулому році – 3, також два зі смертельними наслідками, по яким були встановлені підозрювані, також розкрито 9  грабежів скоєних на території обслуговування.

Щодо адміністративної відповідальності то в минулому році на правопорушників поліцейськими Бахмута було складено 8144 адміністративних протоколи.   

Здійснено ряд спеціальних операцій, в ході яких виявлено 36 факти незаконного зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Приведені результати роботи вказують на зниження стану злочинності по окремими напрямкам. Крім цього, завдяки проведеними заходами, вдалося не тільки знизити кількість кримінальних правопорушень, але й покращити результати з розкриття зареєстрованих злочинів. 

За результатами доповіді очільника поліції, депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції.  

Після докладу Ярослав Меженний подякував представникам місцевої влади за тісну  співпрацю.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції