Поліцейські Донеччини посилили контроль над великогабаритним транспортом

28.01.2020


Співробітники сектору реагування патрульної поліції Донеччини спільно з працівниками Укртрансбезпекою Донецької області в посиленому режимі проводять рейди державного контролю щодо дотримання перевізниками вимог чинного законодавства.

Заходи спрямовані на збереження безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів та автомобільних доріг від руйнування.

Так, у п’ятницю, 24 січня, під час спільної рейдової перевірки на габаритно-вагових комплексах поліцейські задокументували факт перевищення допустимих вагових норм. Загалом у минулому році правоохоронці виявили 162 таких факти.

На сьогоднішній день за підтримки Донецької облдержадміністрації усі територіальні органи Головного управління Національної поліції в Донецькій області забезпечені пристроями для блокування коліс. Це дає можливість, в разі виявлення порушення правил проїзду великовагових або великогабаритних транспортних засобів, тимчасово затримувати такий транспортний засіб згідно зі ст. 2652 Кодексу України про адміністративні правопорушення шляхом блокування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції