У Костянтинівці поліцейські провели профорієнтаційний захід

28.01.2020


Роздуми про власне майбутнє — це роздуми, де навчатися і працювати. Це вибір певної лінії поведінки, вибір життєвих принципів, визначення особистої системи цінностей...

Кожний з нас точно знає, що хоче бути Людиною. Так, саме Людиною у високому розумінні цього слова. Важко бути щирим, відвертим, порядним з іншими людьми, водночас не забуваючи й про власну індивідуальність та інтереси, вважатися хорошим другом, справжнім фахівцем в обраній професії тощо непросто.

Тому для кращого обрання майбутньої професійної діяльності сьогодні Олена Дужак капітан Костянтинівського відділення поліції, старший інспектор ювенальної превенції; директорка Безпечного хабу "ПравоPolice" Валерія Тіщенко; разом з Павлом Бударевим, курсантом  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, розповіли про службу в органах внутрішніх справ. Провели профорієнтаційну бесіду для учнів професійно-технічного  училища  113 м. Костянтинівки. Показали превенції, щодо навчання на поліцейського  у зазначеному  вищому навчальному закладі.

Тільки любов до рідних та друзів, дотримання норм моралі може бути запорукою успіху. Успіху у службі в рядах Костянтинівського відділення поліції і захисті спокою своїх близьких.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції