В Бахмуті правоохоронці навчають школярів правовій грамоті

28.01.2020


У ході лекцій учні дізнались про права та обов'язки дітей відповідно до норм чинного та міжнародного законодавства, про основні функції та напрямки роботи інспекторів ювенальної превенції поліції.

Так, співробітники Бахмутського відділу поліції зібрали учнів 11 класів ЗОШ №18 й поспілкувались з ними на тему «Права дитини».

Інспектор ювенальної превенції Олена Шлепкова зауважила, що найчастіше неповнолітніми особами вчиняються такі адміністративні правопорушення, як: дрібне викрадення чужого майна; дрібне хуліганство; куріння тютюнових виробів або розпивання пива, алкогольних, напоїв у заборонених законом місцях.

Окремо правоохоронець зупинилася на питаннях з якого віку настає кримінальна відповідальність неповнолітніх осіб, які її особливості та в яких випадках неповнолітня особа може бути звільнена від кримінальної відповідальності.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції