Кредит на суму 2 тисячі гривень оформили зловмисники, скориставшись особистими даними мешканця Бахмутського району

28.01.2020


Відновлюючи свою заблоковану сім-карту, 33-річний чоловік виявив, що невідомі оформили на його ім’я кредит. Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників, які в такий спосіб заволоділи грошима потерпілого.

До чергової частини поліції Бахмута звернувся мешканець Бахмутського району  і поскаржився на те, що невідомі люди незаконно заволоділи його коштами.

З’ясувалось, напередодні потерпілий виявив, що сім-карта його телефону заблокована. Спочатку чоловік звернувся до сервісного центру, де картку було відновлено та, запідозривши щось неладне, постраждалий перевірив свій банківський рахунок.

На превелике здивування потерпілий встановив, що від його імені відкрито кредит, загальна сума яких становить 2000 гривень. Так як сам чоловік жодного кредиту не оформлював, він одразу ж покрокував до поліції.

Поліцейські закликають громадян бути пильними, не довіряти і не поспішати виконувати прохання незнайомців, які називають себе представниками банку. Одразу самостійно телефонуйте на Гарячу лінію банку, клієнтом якого ви є і уточнюйте всю необхідну інформацію.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції