Поліцейські встановлюють особу шахрая, який ошукав мешканця Бахмута, виманивши в нього 8 тисяч гривень

27.01.2020


19-річний хлопець потрапив на ґачок псевдо-рієлтора і втратив свої кошти. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

До чергової частини поліції Бахмута звернувся молодий чоловік із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима.

Встановлено, що потерпілий хотіла орендувати житло, натомість, на його довірливості заробив зловмисник. Так, перерахувавши орендну плату за квартиру у розмірі 8 тисяч гривень, хлопець одразу ж зателефонувала «орендодавцю» аби дізнатись, коли в оселю можна в’їхати, однак телефон чоловіка не відповідав. Після чергової невдалої спроби додзвонитись незнайомцю, мешканець Бахмута прийшов до поліції. Потерпілий зауважив, що оголошення про оренду житла знайшла на відомому інтернет-сайті.

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією даної статті передбачене покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції