В Торецьку обговорили нові методи щодо попередження правопорушень серед підлітків

25.01.2020


Проблема підліткової злочинності є однією з найактуальніших в сучасному суспільстві. Розуміючи це правоохоронці разом з представниками навчального закладу зібралися для отримання відповіді під час обміну думками на самі гострі і злободенні питання виховання підлітків та попередження підліткової злочинності.

На поведінку підлітків впливають багато чинників, це насамперед сім'я (деякі батьки перекладають свої обов'язки по вихованню дітей на педагогів), найближче оточення, відсутність у дитини контролю з боку родини. Тому колектив навчального закладу спільно з правоохоронцями всіляко намагається організувати позакласні гуртки, проведення лекцій, бесід.

Аби запобігти вчиненню правопорушень серед підлітків інспектори ювенальної превенції Торецького відділення поліції та представники навчального закладу міста зібралися на робочій нараді. Поліцейські розповіли присутнім про головні причини скоєння най розповсюдженого виду злочину серед неповнолітніх як крадіжка майна та, як вберегти дитину та захистити її законі права від даного виду злочину.

Під час зустрічі присутні обговорили питання взаємодії, адже важливо вдосконалювати своє навички у роботі з дітьми, шукати нові форми взаємодії з підлітками, аби краще розуміти їхні проблеми та допомогти з ними впоратися.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції