Замовлення в інтернеті обернулось для бахмутчанки втратою грошей

25.01.2020


Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, які розмістили на сайті хибні оголошення і таким чином виманили у потерпілої 9400 гривень.

Ліжко замовила мешканка Бахмута на інтернет сайті з купівлі-продажу товарів. Жінка розповіла в поліції, що попередньо домовлялась із постачальниками, що як тільки ті отримають передоплату за товари, в той же день відправлять замовлення. Жінка чекала на своє замовлення кілька днів, потім намагалася зв’язатись із продавцями та коли зрозуміла, що її ошукали –прийшла до поліції.

За даним фактом слідчим поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян: лише розраховуючись за свої замовлення при їх отриманні ви зможете захистити себе від обману й втрати коштів. Якщо ви раптово потрапили до шахрайської пастки, не гайте часу й негайно телефонуйте на 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції