Поліцейські Бахмута провели профілактичні бесіди серед студентів

24.01.2020


З метою профілактики правопорушень інспектор сектору ювенальної превенції провів лекцію-бесіду зі студентами Артемівського коледжу транспортної інфраструктури на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Злочинність серед неповнолітніх є однією з болючих проблем нашого суспільства. Правопорушення, вчинені дітьми, нині становлять вагомий відсоток від загальної кількості злодіянь. 

На зустрічі з дітьми правоохоронець провели роз'яснювально-профілактичну бесіду щодо вчинення правопорушень неповнолітніми, зокрема крадіжок, серед школярів. Інспектор акцентував увагу на актуальності питання збереження майна від протиправних посягань.

Співробітник поліції нагадав підліткам про існуючу  адміністративну відповідальність за тютюнопаління. Крім того, він розповів підліткам про те, що до досягнення ними повноліття за їхні неправомірні дії відповідальність будуть нести їхні батьки. Також згідно ст. 184 КУпАП дорослі будуть відповідати за неналежне невиконання своїх батьківських обов`язків.

Окремо правоохоронець зупинився на особистій безпеці дітей як повсякденно так і під час канікул. А також дав поради як не стати жертвою кримінального правопорушення та як діяти, коли правопорушення вже сталося.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції