У Бахмуті пройшли змагання з армреслінгу серед поліцейських зі складу ООС

24.01.2020


Спортивні змагання серед правоохоронців не тільки сприяють фізичному розвитку та укріплюють бойовий дух бійців, вони також є одним із способів психологічного розвантаження та відновлення. Вже втретє поліцейські зі всіх областей України беруть участь у силовому турнірі.

У змаганнях взяли участь 48 спортсменів у двох вагових категоріях - до 90 кг та понад 90 кг. У командному заліку «золото» вибороли поліцейські Департаменту патрульної поліції. Другими були спортсмени з батальйону «Луганськ-1» патрульної служби поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області. Бронзові призери - зведений загін ГУНП в Вінницькій області.

«Армреслінг — динамічний та видовищний вид спорту і ці змагання не стали виключенням, але найголовніше, що в підсумку перемогла «дружба», - зазначив заступник командувача Об'єднаних сил з Національної поліції полковник В'ячеслав Печененко.

Призери отримали нагороди та вітання від заступника командувача ООС.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції