«На зростання рівня безпеки вплинуло посилення взаємодії з населенням», - Микола Семенишин

23.01.2020


Керівник обласної поліції повідомив, що оперативна обстановка на Донеччині залишається контрольованою, а рівень злочинності, що зменшувався впродовж п’яти років, є одним з найнижчих у державі.

При цьому кількість звернень до поліції за рік зросла на 8 тисяч, а за п’ять років – більше ніж на 200 тисяч.

«Збільшення звернень свідчить про те, що нам стали більше довіряти. Це – результат взаємодії з громадянами, органами місцевої влади, громадськими організаціями, міжнародними партнерами. Разом ми реалізували 80 проєктів, спрямованих на зміцнення безпеки та покращення правосвідомості громадян», - зазначив Микола Семенишин.
Так, обласна програма протидії наркоманії та програма Маріупольської міськради «Стоп-наркотик» забезпечили комплексний підхід до боротьби з розповсюдженням наркотиків. Поліцейські задокументували понад 2 тисячі наркозлочинів, з яких понад 200 фактів збуту.

Також в результаті спільних дій щодо протидії незаконній вирубці лісу поліція спрямувала до суду понад 25 кримінальних проваджень.

У рамках спільної стратегії поліції та ОДА триває ряд проєктів, серед яких «Безпечний будинок», «Безпечне таксі», програма профілактики правопорушень серед дітей, соціальний проєкт з протидії домашньому насильству.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції