У 2019 році більше 300 нових правоохоронців поповнили штат поліції Донеччини

23.01.2020


Протягом 2019 року до підрозділів поліції області було призначено 383 поліцейських, з яких 311 – обійняли посади за результатами 4 оголошених конкурсних відборів.

Зокрема поповнення некомплекту штату відбулося завдяки розробленому та впровадженому в дію проєкту іміджевої програми «Приєднуйся», метою якого було популяризація служби серед молоді.

В рамках проєкту в регіоні пройшов конкурс ««Обери обличчя поліції Донеччини», в якому під час незалежного інтернет-голосування серед 118 дільничних, оперативників та слідчих своє «обличчя поліції» обирали мешканці області. Цей захід привернув увагу майже 55 тисяч громадян.

Другий конкурс – Giveaway «Підтримуй поліцію Донеччини», був проведений в мережі «Фейсбук». В ньому взяли участь близько 150 донеччан. Для двох переможців подарунком став «День з поліцейським».

Серед інших заходів проєкту - на маріупольському телеканалі виходили прямі ефіри з телепередачою «Зарядка з поліцейським», на місцевих телеканалах регіону транслювався відеоролік із закликом вступу в ряди Національної поліції, було проведено 6 фестивалів правової та поліцейської освіти.

Окрім того, робота «кипіла» з вже діючим правоохоронцями. Так, у 2019 році близько 100 працівників пройшли курс підвищення кваліфікації, 480 поліцейських взяли участь у 26 семінарах та тренінгах , які проводилися за підтримки міжнародних партнерів. Також досягненням стало участь збірної команди ГУНП області у другій лізі чемпіонату України з волейболу.

#joinUs_Donetskpolice

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції