Поліція Донецької області відзначила День Соборності України

23.01.2020


Поліцейські регіону взяли участь в урочистостях з нагоди 101-річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. У Бахмуті керівники поліції Донеччини долучилися до розгортання кількасотметрового державного прапора. А в обласному главку поліції відбулася презентація книги «Літопис українського Донбасу».

22 січня 1919 року на майдані біля Софійського собору в Києві відбулося об’єднання України. Ті історичні події нагадують, що головною цінністю для українського народу є незалежна соборна держава.

Сьогодні поліцейські вшанували видатних українців та героїв, які віддали життя заради єдиної України, покладанням квітів до меморіалів.

Начальник поліції Донецької області Микола Семенишин разом з жителями, військовослужбовцями, представниками місцевої влади і громадських організацій взяв участь в обласній акції « В єдності сила», під час якої було розгорнуто найбільший жовто-блакитний прапор в регіоні. Урочистий захід завершився масовою ходою.

З нагоди державного свята в головному офісі поліції Донеччини представники громадської організації "Українська Ініціатива" (м. Київ) презентували другий том книги "Літопис українського Донбасу. Донбас у 1921 - 1941 рр."

Голова правління громадської організації Юрій Косенко розповів про перебіг визвольних змагань на Донбасі з 1917 року. Вони тривають і донині.

У рамках просвітницького заходу поліцейські подивилися документальний відеоролик, виготовлений на замовлення Міністерства інформаційної політики, присвячений герою бою під Крутами, українському артилеристу Семену Лощенку, уродженцю Луганщини.

Українців єднає й мистецтво: для правоохоронців з патріотичними піснями виступили артисти з різних частин країни.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції