Поліцейські Торецька продовжують проводити профорієнтаційну роботу зі школярами

22.01.2020


Випускників старших класів міста Торецька познайомили з роботою поліцейських та запросили до вступу у вищі юридичні навчальні заклади.

Зі школярами випускних класів міста Торецька зустрілись працівники Торецького відділення поліції. Поліцейські розповіли учням хто такий поліцейський, в яких підрозділах вони працюють, які завдання виконують, про особливості спецзасобів та з чим стикаються правоохоронці кожен день. Після чого до відома присутніх було доведено інформацію про вищі навчальні заклади системи МВС: «Наша основна мета сьогодні – якомога ширше познайомити випускників шкіл з професією та роботою поліцейського та розповісти про умови вступу до ВНЗ внутрішніх справ.

В нашому випадку це можуть бути професії слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів та інспекторів поліції. Серед молоді вже багато хто визначився з майбутньою професією. І бути поліцейським сьогодні – не лише престижно. Ті, хто вже вирішив поповнити ряди правоохоронців, потрібно лише подати заявку до поліції, а інспектори відділів кадрів сформують для випускника необхідний пакет документів. Після навчання на бюджеті для курсанта створюється робоче місце в поліції. Всі випускники вищих навчальних закладів МВС отримують звання лейтенанта, після чого стовідсотково забезпечуються робочими місцями та заробітною платою відповідно до розміру посадового окладу», - наголосили правоохоронці.

Учні із зацікавленістю слухали виступаючих та задавали питання. Деякі висловлювали бажання в майбутньому поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці. По завершенню зустрічів співробітники поліції подякували учням за увагу, нагадали про правила поведінки в громадських містах, про заборону розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських містах, та зазначила, що у разі виникнення будь-яких питань, вони завжди можуть звернутись за допомогою до правоохоронців.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції