На Донеччині 47 нових поліцейських присягнули на вірність українському народу

21.01.2020


Вчора, 20 січня, в Маріуполі відбувся випуск нових працівників поліції для Донецької, Миколаївської, Рівненької та Черкаської областей, а також міжрегіональних підрозділів Нацполіції.

47 випускників «Академії поліції» ДЮІ поклялися служити та захищати громадян. Більшість з них працюватимуть на Донеччині – дільничними офіцерами поліції та поліцейськими підрозділів забезпечення.

З прийняттям присяги працівника поліції хлопців і дівчат привітали представники Головного управління Нацполіції в Донецькій області, поліції Маріуполя, ветерани МВС, патрульні поліцейські, військовослужбовці, рідні та друзі.

Кращі випускники були відзначені нагородами. Серед них – працівник кінологічного центру поліції Донецької області Степан Єрьоменко, який нарешті вдягнув омріяні погони. Хлопець четвертий рік тренує поліцейських собак, які дбають про безпеку в регіоні та здобувають призові місця на міжнародних змаганнях.

З моменту функціонування Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» лави Нацполіції поповнили 1100 кваліфікованих оперативників, дільничних, патрульних поліцейських, поліцейських молодшого складу та поліції особливого призначення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції