Правоохоронці зі складу Об’єднаних сил забезпечували громадський порядок на вулицях Часів Яру

20.01.2020


Під профілактичних заходів правоохоронці затримали розшукуваного громадянина, розкрили крадіжку та склали 26 протоколів про адміністративні правопорушення.

За наказом командувача Об’єднаних сил правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання. Співробітники Національної поліції України зі складу ООС були задіяні у піших та автопатрулях. Крім того, підтримку надавали вибухотехнічна та кінологічна служби поліції Донецької області.

Під час комплексних заходів поліцейські затримали розшукуваного громадянина, розкрили крадіжку. До адміністративної відповідальності правоохоронці притягнули 26 осіб за скоєння різноманітних правопорушень.

В рамках відпрацювання поліцейські відвідали мешканців населених пунктів. З метою виявлення проблем та прийняття заяв про правопорушення у тих, хто через стан здоров’я чи інші труднощі не може особисто прийти до відділення поліції.

Профілактичні заходи на території населених пунктів, розташованих на лінії розмежування триватимуть і надалі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції