Замовлення в інтернеті обернулось для бахмутчатки втратою грошей

18.01.2020


Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який розмістив на сайті хибне оголошення і таким чином виманив у потерпілої 3500 гривень.

Дитяче ліжко замовила мешканка Бахмута на відомому інтернет сайті з купівлі-продажу товарів. Потерпіла розповіла в поліції, що попередньо домовлялась із постачальником, що як тільки продавець отримає передоплату за товар, в той же день відправить замовлення. Жінка чекала на своє замовлення кілька днів, потім намагалася зв’язатись із продавцем та коли зрозуміла, що її ошукали – звернулась до поліції.

За даним фактом слідчим поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян: лише розраховуючись за свої замовлення при їх отриманні ви зможете захистити себе від обману й втрати коштів. Якщо ви раптово потрапили до шахрайської пастки, не гайте часу й негайно телефонуйте на 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції