Поліцейські Торецька навчають школярів основам права

11.01.2020


З метою аби учні торецької школи краще усвідомили, що вони є громадянами правової держави, старший інспектор ювенальної превенції Торецького відділення  поліції Анатолій Земцов провів з ними цікаву лекцію.

Співробітники поліції продовжують відвідувати навчальні заклади та розповідати школярам про їхні права та обов’язки, що передбачені законодавством. Адже в наш час дуже важливо знати та вміти застосовувати правові знання у повсякденному житті.

Так, вчора правовий урок відбувся в загальноосвітній школи прифронтового Торецька. Старший інспектор ювенальної превенції поліції Анатолій Земцов розповів учням про права та обов’язки неповнолітніх, адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинені правопорушення. Правоохоронець зауважив, що правопорушення, вчинені дітьми, не залишаються безкарними.

За неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей до адміністративної відповідальності притягують батьків, а самих неповнолітніх порушників ставлять на облік.

Правоохоронець навів декілька прикладів проблемних ситуацій, коли порушувались права неповнолітніх і разом вони шукали шляхи вирішення.

«Під час таких заходів ми пояснюємо неповнолітнім про важливість правової обізнаності. Зацікавленість учнів, яку ми бачимо під час таких правових уроків каже про те, що діти прагнуть знати яким чином держава захищає їхні права. Саме тому такі лекції триватимуть і надалі»,- каже поліцейський.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції