Правоохоронці обговорили питання несення служби в особливих умовах

11.01.2020


В місті Бахмут, що на Донеччині відбулася робоча нарада за участі заступника Командувача операції Об'єднаних сил з НП полковника В'ячеслава Печененко та керівників підрозділів патрульної поліції особливого призначення та зведених загонів ГУНП, що виконують службові завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил.

На нараді було обговорено аспекти несення служби батальйонами поліції особливого призначення на блокпостах, охорони громадського порядку, а також у реалізації режимів, які визначені Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Так, головним завданням поліції є попередження витоку до мирних регіонів зброї, боєприпасів і вибухових речовин та інших загроз для публічної безпеки. Поліцейські зі складу Об’єднаних сил уповноважені оглядати транспорт, а також перевіряти документи водіїв та пасажирів.

«Поліцейським підрозділам необхідно активізуватися за основним напрямком роботи в межах ООС, а саме – протидії витоку зброї у мирні регіони», - наголосив під час свого виступу полковник В'ячеслав Печененко.

По завершенню наради роботу кращих правоохоронців було відзначено нагородами Командувача операції Об'єднаних сил.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції