Полювання на території Донецької області заборонено

08.01.2020


21.12.2019 керівництвом Донецької облдержадміністрації подовжена заборона на сезон полювання. Таке рішення приймається на території Донеччини протягом декількох років.

На підставі розпорядження голови обласної держадміністрації, сезон полювання на всі види мисливських тварин на території Донецької області заборонений, крім регулювання чисельності диких тварин, якщо їх чисельність загрожує життю та здоров’ю людей, порушує природний баланс.

Тому, з метою регулювання чисельності, мисливські господарства, які знаходяться на території області, вже отримали необхідні дозволи на право добування хижих та шкідливих тварин не в мисливській сезон та в заборонених для полювання місцях, крім угідь, розташованих в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Заходи щодо регулювання диких тварин здійснюватимуться згідно лимиту, способами, які не допускають заподіяння шкоди іншим видам тварин і забезпечують збереження середовища існування диких тварин та під керівництвом державного мисливствознавського підприємства.

Необхідно пам’ятати, що за незаконне полювання передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

На підставі статті 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного миру», за порушення правил полювання передбачена відповідальність у вигляді штрафу, вилучення зброї та позбавлення права на полювання.

Кримінальна відповідальність за порушення правил полювання, а також незаконне полювання, згідно ст. 248 КК України (незаконне полювання), передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі.

Шановні мисливці! Дотримуйтесь законодавства, не порушуйте правил полювання.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції