19700 гривень втратила мешканка Світлодарська «убезпечуючи свій рахунок»

03.01.2020


Шахраї ошукали жінку з прифронтового населеного пункту. Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників, яким тепер самим загрожує кримінальна відповідальність.

До чергової частини поліції Бахмута звернулася 57-річна мешканка Світлодарьска із заявою про те, що її ошукав невідомий. З’ясувалось, що у потерпілій з рахунку було знято 19500 гривень через операції з карткою.  

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Шахраям, які видурили у чоловіка гроші, загрожує позбавлення волі строком до 3-х років.

Правоохоронці закликають власників банківських карток до розсудливості, адже повідомляти персональні данні банківської картки не можна нікому, тим більше, телефоном. Інформація про банківські реквізити вашого рахунку є суто конфіденційною! Будьте обачні та розсудливі!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції