В Бахмуті літній чоловік напоїв невідому водою, а натомість остання поцупила в нього всі заощадження

02.01.2020


Пенсіонер з Бахмута впустив до свого помешкання незнайому жінку, а згодом не дорахувався 7500 гривень. Наразі правоохоронці встановлюють особу злочинця.

На жаль, випадки, коли жертвами злочинів стають літні люди, досить поширені. Зловживаючи їхньою довірою, злодії під різними приводами заходять у домівки та залишають їх без останніх заощаджень.

Так, до поліції Бахмута звернулась жінка, яка повідомила, що з дому її літнього родича зникли гроші у сумі 7500 гривень.

Правоохоронці одразу виїхали на місце злочину. Попередньо встановлено, що у скоєнні крадіжки вона підозрює жінку віком приблизно 40 років.

Дідусь розповів, що має вади зору. Напередодні новорічних свят до нього в квартири зайшла невідома жінка, яка попросила  води. Довірливий пенсіонер запросила жінку до свого помешкання. Остання попросила у чоловіка пити. Пенсіонер залишив її саму в кімнаті, поки пішов до кухні за склянкою води.. Після того, як невідома пішла, пенсіонерка помітив зникнення грошей.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає до 3 років позбавлення волі.

Шановні громадяни! Будь ласка, пояснюйте своїм літнім родичам та дітям, що впускати до помешкання сторонніх осіб дуже небезпечно, попросіть їх телефонувати вам кожного разу, коли незнайомці стукають у двері та наполегливо просять впустити.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції