Поліцейські Бахмута розшукують зловмисників, які ошукали двох чоловіків

21.12.2019


У першому випадку чоловік втратив гроші за вказівками незнайомця, який представився працівником банку. У другому – при спробі купити шини через Всесвітню мережу.

До поліції Бахмута звернувся мешканець Бахмута, який повідомив, що його ошукали. Чоловік розповів, що зателефонував незнайомець і назвався працівником банку. Співрозмовник повідомив, що його рахунок заблокований і для відновлення доступу до нього треба виконати певні операції. Потерпілий слухняно діяв за вказівками незнайомці і в результаті втратив 9 тисяч гривень.

Втрапив у шахрайську пастку ще один житель Соледару, втративши 2100 гривень. Знайшовши в інтернеті оголошення про продаж шин, що якнайкраще відповідало його бажанням, 31-річний чоловік зателефонував за вказаним номером, узгодив деталі  заказу та оплатив товар. Строк доставки сплинув, а замовлення покупець так і не отримав, а всі спроби зв’язатись з продавцем виявились марними. Чоловік зрозумів, що потрапив в пастку шахраїв та звернувся до поліції.

В поліції за обома фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють особи аферистів.

Поліція знову закликає громадян до обачності та розумної обережності під час спілкування з невідомими телефонними  співрозмовниками. За жодних обставин не повідомляйте незнайомцям інформацію, що дає доступ до ваших банківських рахунків. А купляючи товар через Всесвітню мережу, звертайтеся до перевірених інтернет-магазинів, й тим більш уникайте попередньої оплати за свою покупку. Передати  продавцю гроші варто лише з рук в руки і тільки тоді, коли ви оглянули товар і впевнились у його справності.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції