Напередодні новорічних свят поліцейські попереджають про відповідальність за незаконну вирубку хвойних дерев

21.12.2019


Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення вказані порушення караються штрафом від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно.

Дільничні офіцери Бахмутського відділу та підпорядкованих йому відділень поліції   перевіряють підприємців на наявність сертифікатів на піротехнічну продукцію, що реалізується, та дозвільних документів на право зайняття таким видом діяльності. Також, разом із представниками місцевих районних адміністрацій поліцейські проводять спеціальні рейди та перевіряють визначені місця продажу новорічних ялинок.  На ринках дозволяється реалізовувати хвойні дерева за наявності на них спеціального чипа зі штрих-кодом, а також документів про законність їх походження. Крім того, правоохоронці виявлять та притягують до відповідальності осіб, які торгують хвойними деревами на стихійних ринках.

Поліцейські попереджають, що незаконна вирубка, пошкодження, знищення хвойних дерев, а також їх реалізація підпадають під санкції статей 65, 152, 159, 160, 164 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Такі діяння караються штрафом у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Закликаємо всіх громадян дотримуватися закону!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції