Поліцейські Торецька відшукали підлітка, яка після школи не повернулася додому

19.12.2019


Через погані відмітки у школі 14-річна школярка не вигадала нічого кращого як втекти. На щастя, інспектори ювенальної превенції оперативно встановили її місцезнаходження та повернули додому. 

Вчора, 18 грудня, до поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що не повернулася зі школи  її 14-річна дівчинка.


На пошуки втікача було орієнтовано особовий склад поліції Торецька, громадськість, які  вже менш ніж за дві години відшукали її в парку. Зі слів дівчинки, вона хотіла перечекати конфліктну ситуацію через погані відмітки та повернутися додому через кілька днів. 
Із дитиною та її батьками було проведено профілактичну бесіду.
Поліція звертається до всіх батьків! Не залишайте неповнолітніх без нагляду, завжди цікавтеся їхніми справами, інтересами, хоббі  та завжди будьте обізнані про їх місцезнаходження. За життя та здоров’я дітей несуть відповідальність батьки.
Крім того, якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції