Поліція Донеччини блокуватиме колеса автомобілів порушників

14.12.2019


Поліцейські запроваджують в Донецькій області новий спосіб боротьби з дорожнім травматизмом. За підтримки Донецької облдержадміністрації в рамках програми «Правопорядок-2019» придбано понад 20 пристроїв для блокування коліс.

Блокиратори передані групам реагування до кожного територіального підрозділу поліції області. Засоби зупинки автомобілів застосовуватимуть у випадках порушення правил дорожнього руху, коли:

- водії перебувають за кермом у стані сп’яніння/без водійського посвідчення;

- автомобіль знаходиться у технічно несправному стані;

- водії вантажівок перевищують вагові та габаритні норми.

Авто деблокуватимуть лише після усунення правопорушення. Таким чином, правоохоронці зможуть більш ефективно контролювати дотримання правил безпеки та рятувати життя на дорогах. Так, п’яний водій не зможе продовжити свій рух та потрапити в ДТП.

«Це також стосується водіїв вантажного транспорту, які їздять з порушеннями вагових і габаритних норм та цим руйнують дороги, що призводить до аварій. За допомогою блокувальних пристроїв ми запобігатимемо цьому. Відтак, на дорогах Донеччини стане безпечніше», - відзначив заступник відділу управління превентивної діяльності поліції Донецької області Андрій Францішко.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції