Поліцейські Бахмута розповіли школярам як протистояти насильству (ФОТО)

02.12.2019


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» інспектор Бахмутського відділу поліції Віталій Микита зустрівся із вихованцями училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки та розповів, як протистояти насильству у будь-яких його проявах.

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В ці дні поліцейські організовують зустрічі з учнями навчальних закладів, щоб розповісти їм,  як не стати жертвою насильства.

Основною метою таких зустрічей є попередження і припинення насильства і жорстокого поводження з дітьми в сім'ях, навчальних закладах і громадських місцях, а також підвищення правової культури неповнолітніх.

Під час зустрічі із вихованцями училища поліцейський докладно розповів школярам про те, які існують види насильства. Особливу увагу підлітків було звернено на те, як важливо не бояться повідомляти про факти насильства щодо них.

Разом з тим лейтенант поліції розповів, про поняття шкільного боулінгу та різницю між психологічним і фізичним булінгом. Та надав практичні поради, як протидіяти цькуванню з боку однокласників чи інших осіб.

В кінці зустрічі правоохоронець звернувся до вчителів, учнів та адміністрації закладу з проханням не замовчувати та не приховувати факти насильства серед учнівської молоді, а разом із психологами та співробітниками поліції намагатися знайти вирішення конфліктних ситуацій або припинити такі негативні явища.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції