У Костянтинівці ще один колишній бойовик добровільно здався поліцейським

02.12.2019


В 2014 році учасник незаконних збройних формувань чергував на блокпосту, розташованому на одній з вулиць міста. Скористатися наданим державою шансом звільнитися від покарання чоловік вирішив після того, як прочитав в ЗМІ про аналогічні історії колишніх найманців, що повернулися до нормального життя.

В травні 2014 року  нині 33-річний чоловік піддався на російську пропаганду та прийшов до терористів допомогти будувати «руський мир». Він чергував на блокпосту, де обстежував транспорт і громадян та незаконно обмежував їх проїзд.

За кілька місяців, коли українські військові звільняли північні міста Донецької області злякався та покинув лави терористів. Коли життя в постійному очікуванні бути затриманим набридло, екс-бойовик здався правоохоронцям. Про можливість звільнитися від покарання чоловік дізнався з поліцейських новин.

Наразі співробітники поліції перевіряють його діяльність в рядах незаконного збройного формування.

Нагадаємо, згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції