Костянтинівські поліцейські провели заняття з школярами

30.11.2019


Насилля в сім'ї - це страшний біль. З яким не потрібно миритися. Про це потрібно говорити, а щоб говорити про це потрібно знати. Для того, щоб діти могли розпізнати види насилля, та запобігати цьому. Костянтинівське відділення поліції разом з Костянтинівським #бюро правової допомоги в рамках #16днівПротиНасилля завітали до ЗСШ 3 Костянтинівської міської ради.

Учні 7го класу дізнались про 4 види насилля, такі як:  психологічне;
фізичне; економічне; сексуальне.

Валерія Тіщенко розповіла про інформаційну кампанія “#Розірви_коло_насилля” закликаючи учнів до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах. Старший лейтенант поліції Влад Жданов імплементував #коло_насилля з дітьми в ігровій формі, та учні розірвали його і для себе.

Наприкінці заходу всім присутнім було запропоновано приєднатись до акції #Біла_стрічка та у знак толерантності одягти її. Показуючи свою обізнаність в сфері протидії домашнього насилля, та толерантність до людей які потерпають від насилля.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції