Поліцейські Бахмута застерігають: шахраї блокують сім-картки, прив’язані до банківської картки

29.11.2019


Черговою жертвою аферистів став мешканець Соледара. На мобільний телефон чоловіка зателефонував невідомий, який у розмові назвався представником оператора мобільного зв’язку. Він розповів, що вони обдзвонюють всіх клієнтів опитують клієнтів щодо якості зв’язку. За його словами, для покращення їх послуг клієнту потрібно назвати два останні номера абонентів, куди він телефонував.

Чоловік виконав умови, а через деякий час зрозумів, що його сім-картка заблокована. Тоді він звернувся до сервісного центру, де йому відновили номер уже з прив’язкою до його паспорта.

Проте на цьому неприємності потерпілого не закінчилися: через деякий час він  зрозумів, що в той час коли його сім-карта була заблокована шахраї  зняли з його банківської картки 6 000 гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Поліція вкотре закликає громадян:

Не повідомляйте незнайомцям конфіденційну інформацію (паспортні дані, паролі, PIN-коди тощо).

Не перетелефоновуйте на незнайомі номери.

Заключіть контракт із мобільним оператором – так Ви закріпите за собою номер і позбавите шахраїв можливості заблокувати SIM-карту та отримати доступ до вашого номера.

Якщо невідомі особи поповнюють Ваш рахунок мобільного зв’язку чи телефон зненацька перестав приймати та надсилати дзвінки – негайно зв’яжіться з банком і заблокуйте картки.

Перевіряйте інформацію про виграші в акції безпосередньо в офіційному представництві надавача послуг.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції