Поліцейські повернули додому 16-річного підлітка з Торецька, якого знайшли через 5 днів в Бахмуті

27.11.2019


Поліцейські протягом 5 днів шукали хлопця з прифронтового населеного пункту. На щастя з неповнолітнім нічого поганого не трапилось. Наразі він перебуває в родині. 

16-річний хлопець вирішив помандрувати та спробувати жити дорослим життям. Шукаючи його правоохоронці не одну добу перевіряли адресу за адресою, знайомих, покинуті будівлі.

Враховуючи те, що на вулиці встановилося мінусова температура, поліцейські діяли швидко: повідомили про зниклого у сусідні населенні пункти, розмістили інформацію на блокпостах, у ЗМІ, соціальних мережах. Мобільний телефон його був вимкнений і на зв'язок з рідними він не виходив.

До поліцейських Торецька звернулись містяни, які бачили у ЗМІ інформацію про зникнення і повідомили правоохоронцям, що хлопець мешкає в Бахмуті, та знаходиться зі своїми друзями. Вже через деякий час заходи правоохоронців дали позитивний результат. Підліток був знайдений дійсно у сусідньому місті.

Наразі з ним проведена профілактична бесіда. Підліток повернутий до своєї сім’ї і тепер задля безпеки буде знаходитись під наглядом місцевих правоохоронців та соціальних служб.

Торецьке відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції