«Ваша картка заблокована. Зателефонуйте..» З карти мешканки Сіверська шахраї зняли всі гроші

26.11.2019


51 – річна жінка повідомила аферистові всі дані своєї банківської картки, після чого з її рахунку були зняті всі грошові, і тільки потім потерпіла згадала про всі попередження поліцейських про дії шахраїв.

На телефон мешканки Сіверська прийшло смс - повідомлення з текстом «Ваша картка заблокована. Детальна інформація за телефоном ... ». Зателефонувавши на вказаний номер, жінка поговорила зі «співробітником банку», який повідомив, що для розблокування банківської карти потрібно продиктувати номер картки, строк гідності та код з смс-повідомлення. Жінка надала всю інформацію, після чого з’ясовувала, що з її картки зняті 3700 гривень.

Інформацію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 Кримінального кодексу України.

Поліція закликає мешканців бути пильними. Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії), до вас на вулиці звертаються незнайомці із “проханнями про допомогу”, або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції