Підсумки відпрацювання Бахмутської оперативної зони: зупинено 9 водіїв в стані сп’яніння

05.11.2019


Дві доби тривало відпрацювання з безпеки дорожнього руху В рамках комплексу організаційно-профілактичних заходів  "Безпека дорожнього руху - це життя" на автодорогах Бахмута, Костянтинівки та Торецька. Пріоритетним напрямком було виявлення водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Загалом задокументовано 70 порушень правил дорожнього руху.

Мета відпрацювання - профілактика аварійності і травматизму на дорогах. У заходах були задіяні 6 груп реагування патрульної поліції.

За два дні поліцейські відсторонили від керування автомобілем 9 осіб, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння.

Вони притягнуті до відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні порушення «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

На порушників чекають штрафи у розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що водій протягом року вже притягувався до відповідальності за керування транспортом в стані сп’яніння, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав вже на 3 роки.

Також було задокументовано 61 порушення правил дорожнього руху, а з водіями поліцейські сектору реагування патрульної поліції проводили профілактичні бесіди.

Превентивні заходи проводяться задля запобігання загибелі та травмуванню людей, зниження аварійності та попередження її наслідків.

Шановні учасники дорожнього руху! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте уважними та обережними – на дорогах діти. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції