З початку року поліцейські Бахмута повідомили про підозру 21 пособнику бойовиків

04.11.2019


Більшість фігурантів за гроші здійснювали фільтраційні заходи на блокпостах у місті та районі під час окупації.

Поліцейські продовжують роботу з виявлення учасників або інформаторів бойовиків. Наразі повідомлено про підозру 21 пособнику терористів.

Фігуранти примкнули до псевдореспубліки заради грошей та продуктів харчування, але коли зрозуміли, що пропаганда відрізняється від реальності, покинули ряди терористів.

Поліція нагадує, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Правоохоронці зазначають, що тільки після ретельної перевірки на предмет того, що за час перебування в рядах так званої "ДНР" людина не скоїла злочинів проти мирного населення, підслідні отримають шанс на життя без тюрми.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції