Поліція Донеччини закликає водіїв подбати про безпеку на дорозі

01.11.2019


На території області очікується погіршення погодних умов у вигляді морозу та опадів, як наслідок - на дорозі ожеледиця. За такими умовами зростає кількість ДТП. Поліцейські закликають громадян дотримуватися Правил дорожнього руху та підготувати автотранспорт до зимового періоду.

Тільки у жовтні на території області сталося 376 дорожньо-транспортних пригод, з них 168 з постраждалими. 20 громадян загинули, 148 – отримали тілесні ушкодження.

З настанням осінньо-зимового періоду водії мають більше дбати про засоби безпеки, особливо на обледенілому автошляху, у туманну погоду та в разі сильних опадів. При складних погодних умовах ризик потрапити в аварію збільшується через слизьке дорожнє покриття та недостатню видимість.

Поліція Донеччини закликає неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, бути обачними, відмовитися від ризикованих маневрувань, не перевищувати швидкість та дотримуватися безпечної дистанції з іншими авто, вмикати ближнє світло.

Також водіям слід подбати про безпеку на дорозі та підготувати автомобіль до холодного сезону - змінити літні шини на зимові.

Зимова гума має набагато краще зчеплення з дорожнім покриттям та не твердіє при низькій температурі, що допомагає краще керувати автомобілем у складних погодних умовах, зменшує гальмовий шлях.

«Перезувати» автомобіль слід, коли температура опуститься нижче +5 градусів, адже при такій температурі літня гума втрачає свою ефективність.

Бережіть своє життя та життя оточуючих!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції