Поліцейські Бахмута притягують до відповідальності власника наркопритону

19.10.2019


Співробітники поліції виявили та припинили діяльність притону, який організував 40 - річний місцевий житель. Місцем збору нарколюбителей виявився його будинок, в якому були вилучені наркотичні речовини та пристрої для їх приготування.

В результаті слідчих дій правоохоронці вилучили достатню кількість речових доказів, що підтверджують причетність чоловіка до незаконної діяльності: опій ацетильований, розчинники, шприці, пристосування для приготування наркотиків.

Разом із хазяїном в оселі знаходився ще один приятель. Обидва чоловіки перебували в стані наркотичного сп’яніння. Господар наркопритону раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків. Правопорушник не заперечував свої «наркодіяльності» та погодився співпрацювати зі слідством.

Всі речові докази відправлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Організатору притону загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції