Поліція Бахмута у перехожого виявила наркотики в пластиковій банці

15.10.2019


Співробітники поліції регулярно проводять превентивні заходи, спрямовані на виявлення осіб, які займаються незаконним обігом наркотиків. Так, в місті біля залізничного вокзалу поліцейськими було виявлено чоловіка, який тримав при собі банку з коноплею.

У присутності понятих у молодого чоловіка було виявлено та вилучено наркотичну речовину - канабіс. Правопорушник переносив коноплі у пластиковій банці.

34- річний правопорушник розповів, що вирішив переховати наркотичну речовину в затишне та сухе місце, аби вберегти її від вогкості. Однак його планам завадили правоохоронці. Чоловік пояснив, що назбирав заборонену речовину ще влітку на пустирі і зберігав її для особистого вживання, бо інколи вживав «травку» шляхом паління.

Наркотичну речовину вилучено та буде направлено на експертизу, за результатами якої діям правопорушника буде дана остаточна правова оцінка, а у відношенні власника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції