У Бахмуті пройшли заходи присвячені Дню захисника України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12.10.2019


За ініціативою поліції Бахмута сьогодні з ранку розпочались спортивні заходи присвячені Дню захисника України. В рамках проведення спортивного дня відбувся забіг на стадіоні «Металург» серед усіх бажаючих.

Захід був приурочений до Дня захисника України і кожен бахмутчанин, від малечі до дорослого, мав змогу пробігти дистанцію, підтримати рідних, подякувати тим, хто захистив, захищає та захищатиме нас від війни.

У забігах на різні дистанції взяли участь і жінки, і чоловіки, діти та підлітки, а відкрився захід з підняття Прапора України під виконання Гімну України. Керівник поліції Бахмута Ярослав Меженний свою промову почав з хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто більше ніколи не повернеться з поля бою, а далі побажав учасникам успіху та перемог, привітав усіх зі святами.

Переможці змагань отримали від керівника поліції Бахмута почесні грамоти та медалі.

Під час спортивних заходів усі бажаючи мали змогу ознайомитися з військової, пожежною та поліцейської технікою та роботою експертів - криміналістів. 

Аналогічні заходи пройшли і в прифронтовому Торецьку.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції