Торецькі поліцейські притягнули до відповідальності батьків, які не займаються вихованням доньки

10.10.2019


Оселя, в якій доводиться жити півторарічній дівчинці, схожа на сміттєзвалище. Але батьки цим не дуже переймаються, вважаючи, що дитина має все необхідне.

Співробітники поліції спільно із представниками соціальних служб постійно проводять профілактичні рейди по відвідуванню родин СЖО. Такі заходи допомагають правоохоронцям не тільки контролювати недбайливих батьків, що вже мали від них зауваження, а й виявляти тих дорослих, які через «власні інтереси» не приділяють належної уваги своїм дітям.

Нещодавно правоохоронці навідалися до такої родини.

Батьки, які не мають постійного місця роботи та зловживають спиртними напоями, зовсім не приділяють уваги своїй півторарічній донці, а в їх оселі панує повна антисанітарія. Житлові кімнати схожі на сміттєзвалище, а замість  їжі – лише брудні та порожні каструлі. І серед цього доводиться жити маленькій дівчинці.

Інспектор ювенальної превенції Торецького відділення поліції Дем’ян Кондрашов склав відносно батьків адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та звернувся до місцевої влади з проханням розглянути питання про тимчасове вилучення дитини з цієї родини.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції