Торецькі поліцейські навчають молодь правовій грамоті

10.10.2019


Для того, аби школярі навчального закладу № 10 у прифронтовому селищі Північне поглибили свої правові знання, більше дізналися про такі поняття, як булінг та змогли усвідомити наслідки не правової поведінки, вчора з ними зустрілися правоохоронці.

Правова освіта молоді є пріоритетним напрямком роботи всіх організацій, які мають відношення до виховання майбутнього покоління. Співробітники Торецького відділення поліції завітали до учнів однієї з місцевих шкіл і провели із ними профілактичну бесіду на тему «Правова обізнаність неповнолітніх». Так, на початку зустрічі «гості в погонах» пояснили дівчатам та хлопцям такі поняття, як булінг і кіднепінг. «Нажаль, в наш час ці явища є дуже розповсюдженими в навчальних закладах. Деякі учні не можуть знайти спільну мову з однолітками й стають об’єктами цькувань. Жертви булінгу не поспішають ділитися цією проблемою із друзями, батьками, вчителями і це тільки погіршує ситуацію. Не слід соромитись, якщо у вас не складаються стосунки із однокласниками. Навпаки, треба звернутися за допомогою до шкільного психолога чи іншої авторитетної для вас людини і разом шукати шляхи подолання цієї ситуації»,- зауважив інспектор ювенальної превенції Торецького відділення поліції Дем’ян Кондрашов.

Також учні дізналися про свої права та обов’язки, про те, з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Школярам було наведено кілька прикладів того, до яких жахливих наслідків можуть призвести необдумані та неправомірні вчинки.

Учні зацікавлено слухати своїх гостей. Наприкінці зустрічі кожен з них мав змогу поставити своє запитання та отримати на нього змістовну відповідь. Для того, аби молодь краще запам’ятала правову лекцію, дорослі залишили інформаційні листівки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції