Поліцейські Бахмута продовжують навчати школярів дорожній грамоті

09.10.2019


В рамках проведення профілактичної акції «Безпека дорожнього руху – це життя» співробітники СРПП поліції Бахмута провели пізнавальні уроки для школярів міста та  завітали до дошколят, щоб ознайомити найменших учасників дорожнього руху з правилами безпеки на дорозі.

На уроках дорожньої абетки правоохоронці розповідають дітям про важливість взаємодії пішохода і водія на дорозі, знайомлять з термінологією і поняттями у сфері безпеки дорожнього руху, проводять анкетування й перевіряють знання правил безпеки.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції поліції Бахмута в рамках профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя!» на цьому тижні зустрілись з учнями шкіл та дошкільних навчальних закладів. Не оминули правоохоронці і дитячо - юнацьку спортивну школу.

Під час зустрічей поліцейські пояснюють дітям, наскільки важливо знати і дотримуватися правил безпечної поведінки на проїжджій частині, нагадують, як правильно переходити проїжджу частину на регульованих і нерегульованих пішохідних переходах, а також наголошують на необхідності використання в темний час доби світловідбивних флікерів та розповідають про неприпустимість використання навушників при переході проїжджої частини.

Наприкінці заняття співробітники поліції влаштували для маленьких пішоходів справжній сюрприз – дозволили посидіти в службовому авто, включити спецсигнали та поговорити в гучномовець.

Задоволення від такого навчання отримали всі – і діти, і правоохоронці.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції