Начальник поліції Донеччини привітав переможницю інстаграм-конкурсу

09.10.2019


«Ми показуємо удар за ударом і глядачі в залі бачать історії зі свого життя. Вони дивляться на себе з боку і приймають рішення: зупинити, не допустити, допомогти і сказати правду вголос. Після кожної репетиції я посміхаюся за кожну, яка сказала «ні», за кожну, яка допомогла інший. За кожну, яка запобігла насильство. За кожну, яка не побоялася розповісти. За кожну, яка відстояла свій світ і свою безпеку».

Такими рядками закінчила свою публікацію в соцмережі Марія Кутнякова - переможниця конкурсу «Жінки за мир та безпеку», який був проведений в рамка фестивалю, присвяченого успіху жінок в поліції Донеччини.

Начальники поліції Донеччини Микола Семенишин подякував дівчині за небайдужість та підтримку діяльності поліції, а також вручив подарунок - смартфон, щоб вона завжди була на зв’язку з поліцейським.

Марія грає жертву домашнього насилля у виставі «Гупьошка» Народного театру «Театроманія» і на собі, нехай не по справжньому, відчула жіночу біль, раз за разом виходячи на сцену. Дізнавшись, що поліція проводить фестиваль «Жінки за мир та безпеку» та креативний конкурс, дівчина взяла в ньому участь, виконавши всі зазначені умови.

Переможниця закликала не замовчувати злочин та розповідати про нього, звертатися по допомогу до поліції, адже правоохоронці – це перші люди, які борються з будь-яким проявом терору.

Крім того, Марія Кутнякова працює інспектором по зв’язка з громадськістю культурно-туристичного центру "Вежа", який займається просвітительської діяльністю в Маріуполі. Нещодавно вона з групою містян відвідали музей поліції Донеччини, де ближче познайомилися з історією становлення сучасної системи правоохоронних органів, та планує тісно співпрацювати з поліцією Донецької області.

Поліція дякує всім мешканцям за активну громадську позицію, за підтримку діяльності правоохоронців щодо протидії та попередження домашнього насильства.

Подібні інтернет-конкурси поліція планує проводити і далі. Беріть в них участь, перемагайте, будьте активними та обізнаними! В єдності наша сила!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції